Internetový projekt Sportvokoli.cz je ideálním komunikačním prostředkem pro váš klub.

Využíváte pro nábory nových členů do svého klubu či tělovýchovné jednoty všechny možné komunikační prostředky? Tento projekt by k tomu mohl být významným nástrojem. Sportvokoli.cz disponuje největší databází sportovních klubů v České republice. Od letošního roku má navíc přesnější vyhledávání. Web spravuje Český olympijský výbor a spolupracuje na něm s Českou unií sportu. Nabídka internetového projektu Sportvokoli.cz je koncipována pro nejširší veřejnost k zapojení do systematické sportovní činnosti.

 

Návštěvníci díky tomu jednoduše najdou ve svém okolí kluby vybraného sportu, kam mohou přihlásit sebe nebo své děti. Web je celoročně vysoce navštěvovaný, ve spolupráci se školami má vysoký potenciál při náborech v exponovaných ročních obdobích. Je však důležité, abyste zkontrolovali na www.sportvokoli.cz, zda máte v databázi svůj klub zapsaný. Pokud ne, můžete ho sami rovnou vložit kliknutím na tlačítko „přidat klub“ a vyplněním formuláře, který se vám zobrazí. Jestli už váš klub v databázi je, zkontrolujte si správnost a aktuálnost údajů. Pokud by něco nesedělo, stačí na stránce s vaším klubem kliknout na tlačítko „aktualizovat údaje“ a upravit informace.

 

Pokud byste si s něčím nevěděli rady, neváhejte a napište svůj dotaz či problém na emailovou adresu sportvokoli@olympic.cz. A pokud pořádáte také sportovní akce pro veřejnost, můžete využít web Sport v okolí k jejich propagaci. Podobně jako klub si totiž jednoduše můžete založit v kalendáři akcí vaši sportovní událost. Stačí kliknout na webu na tlačítko „přidat akci“ a stejně jako v případě klubu vyplnit informace o akci do formuláře.

 


Novinky

13. 9. 2021
Aktuální opatření ve vztahu ke sportu
1. 7. 2021
Ročenka ČUS 2020
10. 6. 2021
Předseda agentury Neusser představil zástupcům svazů své vize
26. 1. 2021
5 důvodů proč se nechat očkovat proti Covid-19
9. 11. 2020
Opatření státu ke snížení ekonomického dopadu

archív

Kontakt

Okresní sdružení ČUS Vyškov z.s.
Mlýnská 737/10 682 01 Vyškov Číslo účtu 1334731/0100
+420 733 539 146
00435961

Oblíbené odkazy