Ve čtvrtek 28.2.2019 v 18 hodin se v Městském kulturním středisku - Besedním domě ve Vyškově uskutečnilo slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2018 okresu Vyškov, které v zaplněném sále sledovalo přes 300 diváků. Galavečer uspořádalo Okresní sdružení ČUS Vyškov ve spolupráci s městy Slavkov u Brna, Vyškov, Bučovice, Rousínov a Jihomoravskou krajskou organizací ČUS. Akce se konala pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka.

https://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/nejlepsi-sportovci-vyskovska-gymnastka-suchomelova-a-volejbaliste-bucovic-20190228.html


Vítězi jednotlivých kategorií se stali:

Hlavní kategorie - SPORTOVEC OKRESU Vyškov roku 2018

  • 1. Dana Suchomelová – mod. gymnastika, SK Trasko Vyškov
  • 2. Martin Kovář – ragby – JIMI RC
  • 3. Jiří Němeček – atletika – AHA Vyškov
  • 4. Dana Hyláková – triatlon, individuální
  • 5. Martin Müller – nohejbal – Modřice

Kategorie – SPORTOVNÍ TALENT okresu Vyškov roku 2018

  • 1. Isabela Hortová – moderní gymnastika SK Tart MS Brno
  • 2.Tereza Cibulková – lezení – TJ Pustiměř
  • 3.Sebastian Hajzler – atletika, AHA Vyškov
  • 4.Tadeáš Plaček – atletika, VSK Univerzita Brno
  • 5.Jolana Šubová – judo, TJ Sokol Dědice
  • 6.Anežka Halasová – mažoretky, Orel Vyškov
  • 7.Tomáš Kolofík – biketrial, biketrial Kyjov

Kategorie SPORTOVEC S HANDICAPEM okresu Vyškov roku 2018

  • 1. Vojtěch Halas – atletika – Orel Vyškov

Kategorie SPORTOVNÍ KOLEKTIV – SENIORSKÝ TÝM okresu Vyškov roku 2018

  • 1.TJ Sokol Bučovice – volejbal
  • 2.JIMI RC Vyškov – Rugby (přebírá Hudák z důvodů soustředění v Turecku)
  • 3.MFK Vyškov – fotbal

Kategorie SPORTOVNÍ KOLEKTIV – JUNIORSKÝ TÝM okresu Vyškov roku 2018

  • ​1. Glitter Stars Slavkov – cheerleading
  • 2. Trasko Vyškov – mladší žáci
  • 3. basketbalistky – kadetky U 17, BK Vyškov

Kategorie – SPORTOVNÍ AKCE ROKU okresu Vyškov pro rok 2018

  • Vyškovský Mikulášský běh – atletika – AHA Vyškov

Kategorie – SPORTOVNÍ OSOBNOST okresu Vyškov roku 2018

  • František Komňacký – fotbal OS ČUS
  • Mgr. Jiří Kalda – stletika, fotbal AHA Vyškov
  • Jana Matuštíková – dálkové a zimní plavání, Slavkov - FIDES Brno

Kategorie – SPORTOVEC SYMPAŤÁK okresu Vyškov roku 2018

  • Nina Bartoňková – atletika AK Drnovice

Kategorie – TRENÉR ROKU 2018

  • Pavel Pala – ragby – JIMI RC Vyškov (přebírá Hudák z důvodů soustředění v Turecku)
  • Zdeněk Smutný – atletika, AK Drnovice, Orel Vyškov (možná operace, přebírá Roman Smutný – syn)
  • Jaroslav Liška – fotbal, MFK Vyškov

Všem oceněným blahopřejeme!


Novinky

20. 6. 2020
Výzvy rejstříkového soudu ve věci zaniklých spolků
16. 6. 2020
Porady před valnou hromadou ČUS
14. 3. 2020
MIMOŘÁDNÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ
3. 3. 2020
Akce Ukliďme Česko
24. 2. 2020
Další ročník akce Díky, trenére začíná.

archív

Kontakt

Okresní sdružení ČUS Vyškov z.s.
Mlýnská 737/10 682 01 Vyškov Číslo účtu 1334731/0100
+420 733 539 146
00435961

Oblíbené odkazy